середа, 20 червня 2012 14:07

Після матчу Англія - Україна Блаттер вимагає електронну систему для визначення голів
6

Голова суддівського комітету УЄФА П'єрлуїджі Колліна під час тренування арбітрів у Варшаві
Тренування арбітрів у Варшаві

Президент ФІФА Джозеф Блаттер заявив, що гол, який суддя не зарахував українській збірній під час матчу України та Англії, засвідчив необхідність введення технології, яка дозволяє автоматично визначати момент, коли м'яч перетинає лінію воріт.

Про це він заявив у своєму Твіттері.

"Після вчорашнього матчу #GLT [технологія лінії воріт] – вже не можлива альтернатива, а необхідність", - написав він.

Водночас матч між Україною та Англією дивилася найбільша кількість глядачів за все Євро-2012 на британському телеканалі ITV1, пише британська газета The Guardian.

Так, за даними видання, протягом 5 хвилин кількість глядачів сягнула 18 мільйонів. Населення Великої Британії складає близько 61 мільйона.

Нагадаємо, збірна України поступилася Англії з рахунком 0:1. Переможний гол англійців забив Вейн Руні. На 62-й хвилині суддя Віктор Кашшаї не зарахував гол Марко Девіча у ворота Джо Харта.

Зараз ви читаєте новину «Після матчу Англія - Україна Блаттер вимагає електронну систему для визначення голів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua