Пʼятниця, 08 серпня 2014 14:03

Газ для авто може істотно подорожчати

Газ для авто може істотно подорожчати
Фото:total.kz

Зріджений газ продовжує дорожчати в оптових закупівлях. За останні півмісяця його середня вартість (опт) збільшилася на 1000 грн. за тонну і досягла рівня 14210 грн. за тонну.

Оскільки ціна скрапленого газу прив'язана до курсу долара, також можливі коливання вартості через його зміни. Що цікаво, на сьогоднішній день поставки газу з Росії йдуть без будь-яких проблем. Якщо й виникають проблеми, пов'язані вони із зростанням внутрішнього споживання.

"Є деякі випадки, коли російські компанії обмежують обсяг одноразової угоди 10 цистернами в реакцію на часті повідомлення про підрив залізничного полотна на сході країни. В іншому імпорт йде в нормальному режимі", - зазначив директор компанії "Надія" Станіслав Батраченко.

Також представник оператора зазначив: "При курсі долара в 12 грн/$1 ціна автогазу повинна була зупинитися на позначці 8,50 грн/л. Однак зараз вона може досягти 8,90 грн/л".

Зараз ви читаєте новину «Газ для авто може істотно подорожчати». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Loading...
имя света