Ексклюзиви
Пʼятниця, 06 травня 2011 12:38

Бен Ладен помер ще в 2001 році - представник Міноборони США

Бен Ладен помер ще в 2001 році - представник Міноборони США

На тлі загальної ейфорії з приводу ліквідації Усами бен Ладена один з найавторитетніших урядових інсайдерів у США зробив сенсаційну заяву.

Доктор Стів Р. Печеник, займав впливові посади при трьох президентах США і зараз працює в Міністерстві оборони США, повідомив на шоу Алекса Джонса, що Осама бен Ладен помер ще в 2001 році, а 9/11 була постановочної операцією спецслужб США.

Печеник за родом служби займався розвитком основних положень психологічної війни, боротьби з тероризмом, стратегії і тактики міжкультурних переговорів для Державного Департаменту США, військових і розвідувальних співтовариств, а також інших урядових установ США. Біографія Печеник свідчить про те, що він упродовж останніх трьох з гаком десятиліть був вхожим в розвідувальні кола.

Печеник також служив в якості керівника відділу планування у державних секретарів Генрі Кіссінджера, Сайруса Венса, Джорджа Шульца і Джеймса Бейкера і працював на Джорджа Буша у його виборчій кампанії проти Альберта Гора.

Про смерть бен Ладена Печеник розповів на шоу Алекса Джонса ще в квітні 2002 року, тоді він також оголосив, що уряд чекає найбільш політично доцільного моменту, щоб представити його труп. До речі, на початку 80-х Печеник неодноразово зустрічався з бен Ладеном "по роботі" - під час таємної війни проти СРСР в Афганістані, і знав, що бен Ладена лікували лікарі з ЦРУ, і що він був у реєстрі розвідки США. Печеник впевнено заявляє, що уряд США знав, що бен Ладен мертвий ще до того, як американці вторглися в Афганістан.

Стів Печеник розповів, що бен Ладен помер після теракту 11 вересня 2001 року в своєму печерному комплексі Тора Бора в результаті загострення дегенеративного генетичного захворювання - синдрому Марфана. Ця хвороба серйозно скорочує тривалість життя хворого. "Буш-молодший знав про смерть бен Ладена, розвідка знала про це ...", - впевнено заявив Печеник.

Інсайдер поділився своїми думками про те, що прості обивателі бачать на телеекранах: "Весь цей сценарій, де купа людей сидить, дивиться на екран, і вони виглядають так, як ніби вони чимось сильно стурбовані, це .. . ганебна бутафорія. Ми знаходимося в американському театрі абсурду. "

Печеник переконаний, що рішення про запуск містифікації було зроблено, тому що рейтинги Обами досягли особливо низької точки. ЗМІ відзначають, що інформація Печеника вторить численним заявам професіоналів розвідки, і навіть глав держав по всьому світу.

Під час свого інтерв'ю з Алексом Джонсом, Печеник також повідомив, що один з представників вищого генералітету повідомив йому, що 9/11 була постановочної операцією спецслужб США, і що він готовий назвати ім'я цього генерала у Федеральному суді: "9/11 була "внутрішньої диверсією", і необхідно розплутати цю справу юридично, а не за допомогою безглуздій Комісії з 9/11".

Як відомо, в ніч з 1 на 2 травня американські спецназівці ліквідували "терориста №1" Осаму бен Ладена пострілом у голову.

Зараз ви читаєте новину «Бен Ладен помер ще в 2001 році - представник Міноборони США». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

28

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі