Ексклюзиви
середа, 26 жовтня 2022 09:39

Спецтема: Війна Росії проти України

Загрози з Білорусі: у ГУР розповіли про небезпеку

Загрози з Білорусі: у ГУР розповіли про небезпеку
Потенційна небезпека зі сторони Білорусі для України існує, кажуть в ГУР.  Фото: Фото: facebook.com/mod.mil.by

Білорусь все ще не має ударного угруповання, яке було б оснащене належним чином для наступу на півночі.

Водночас країна проводить навчання особового складу, аби відтягувати увагу та сили України зі сходу та півдня. Про це розповів представник Головного управління української розвідки Андрій Черняк у коментарі "РБК-Україна".

Зараз біля кордонів з Україною розташовані шість батальйонів та один загін сил спеціальних операцій збройних сил Білорусі, каже Черняк.

За його словами, ще з квітня самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко регулярно намагається уникнути прямого вторгнення в Україну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Супутник показав скупчення російської техніки у Білорусі

"Звичайно, що потенційна небезпека зі сторони Білорусі для України існує. З території РБ здійснюються запуски ударних БПЛА, які Росія закупила в Ірану, туди переміщено літаки МіГ-31К, які можуть нести ракети "Кинджал", – додав Черняк.

Росія тим часом направляє до Білорусі нещодавно мобілізованих громадян. Останні ж також не мають належного озброєння або ж техніки.

"Їх завозять залізничним транспортом. Водночас відремонтовані в Білорусі танки, бронетранспортери відправляють, навпаки, в Росію", – пояснив Черняк.

Напередодні керівник ГУР Кирило Буданов підтвердив, що Росія перекидає в Білорусь свої підрозділи. Однак тієї кількості не достатньо для формування ударних угруповань, які можуть здійснити наступ на північ, сказав Буданов.

За його словами, загроза чергового наступу Росією на Київ найближчими місяцями зараз не спостерігається.

Зараз ви читаєте новину «Загрози з Білорусі: у ГУР розповіли про небезпеку». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

17.08.2011 09:03:39Абориген178.95.49.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
"— В книге я написал о своей главной мечте — сильной и процветающей Украине "ДЛЯ ЛЮДЕЙ", в которой каждый КОЗЁЛ сможет найти ОТстойную работу, молодежь будет иметь ПОжизненные перспективы, а ветеранам и пенсионерам будет обеспечена ОТстойная старость, — добавляет Янукович. В КОТОРОЙ МЫ НЕ БУДЕМ ГОВОРИТЬ О ПЛОХОМ, ЛУЧШЕ СДЕЛАЕМ! ЧЕМ ИМЕННО СЕЙЧАС И ЗАНИМАЕМСЯ!
17.08.2011 07:24:37Алим91.216.240.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти
Интересно Янек и его бригада обращают внимание на коментарии. Люди действительно (если конечно не прикормленные) на всех сайтах гневно реагируют на все что чудят эти хозяйственники.Видимо это неспроста и конец подходит. Жаль что сами выбираем Чмокала-прыщатого а теперь умного, красивого и не очень богатого пацана.
17.08.2011 07:01:27Саша83.26.64.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти
А я думала, що його мрия то Межгиря... Не тут то было... Ему надо всю Украину. Если Путин смешит всю Европу показательными выступлениями, так этот тоже будет. Капец. Книгу в Австрии выдают, потому что на Украине ни одно издательство ее не принемает?????????????)))))))))))))))
17.08.2011 06:58:27ВИТЯН46.98.61.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти
ХИ-ХИ!!! ХИ-ХИ!! Подкинул работу для 95-го КВАРТАЛА !!!!Жаль что она будет не из ТУАЛЕТНОЙ БУМАГИ!!представляю,Народ будет покупать и рвать на клочья !!!!
17.08.2011 06:51:54ВОВАН СИДОРОВИЧ77.52.27.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти
НУ ТЫ ВИТЕК МЕНЯ УДИВИЛ .... НАСТОЯЩИЙ ПРОООООФФЕЕЕЕЕЕЕЕСОРРРРРРРР
17.08.2011 06:47:04Юрий77.123.28.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти
Честно: удивил.. я не знал, что он писАть умеет. а вообще-то, хочется дожить до того времени, когда эти все межигирья у него будут боком вылазить..
17.08.2011 06:37:58Жук75.119.229.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти
Витек, да ты же писать не умеешь небось?
17.08.2011 06:36:47гражданин Украины46.211.204.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти
Помнится, была написана " книженция"-Малая земля ( старшее поколение хорошо помнит) и судьба ее- мусорник. Такая же судьба и этого "опуса"
17.08.2011 09:14:46Абориген178.95.49.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
"Трилогия Брежнева — книги-мемуары "Малая Земля", "Возрождение" и "Целина", автором которых считался Леонид Брежнев (фактически на основе воспоминаний Брежнева книги были написаны группой профессиональных журналистов)" . Тираж каждой книги составил 15 миллионов экземпляров. Летом 1987 года книги трилогии были изъяты из книжных магазинов и списаны в макулатуру! Не "трилогия" а ТРЕПОЛОГИЯ!!!
17.08.2011 06:35:54Skat94.179.155.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти
бред профФесора пусть читают специалисты медицинского профиля и дадут своё заключение
17.08.2011 06:32:46Иван46.118.209.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти
Писатель [Цензура]. Жаль не сам он писал, а то б мы поржали над ляпами.
Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути