понеділок, 22 квітня 2024 01:46

Військова база США була атакована ракетами з території Іраку

Військова база США була атакована ракетами з території Іраку
По військової бази США у Сирії були запущені щонайменше п'ять ракет. Фото: focus.ua

З іракського міста Зуммар у бік військової бази США на північному сході Сирії були запущені щонайменше п'ять ракет.

Напад стався в той день, коли прем'єр-міністр Іраку Мухаммед Шіа ас-Судані повернувся зі Сполучених Штатів, де в ході офіційного візиту зустрівся з президентом США Джо Байденом. Про це повідомляє Reuters з посиланням на джерела в іракських службах безпеки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Іран атакував військові бази США

Атака на війська США стала першою з початку лютого, коли підтримувані Іраном угруповання в Іраку припинили напади на американські військові об'єкти.

Внаслідок потужного ракетного удару по американській авіабазі Айн-аль-Асад в Іраку 20 січня були поранені кілька військовослужбовців США.

По авіабазі, яку використовують коаліційні сили на чолі з США, було випущено щонайменше десяток ракет.

У відповідь військові США завдали серії ударів по трьох об'єктах, які використовують бойовики угрупування "Катаїб Хезболла" в Іраку.

Зараз ви читаєте новину «Військова база США була атакована ракетами з території Іраку». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути