Ексклюзиви
Вівторок, 15 червня 2021 16:31

Уряд ухвалив закон про заборону "гей-пропаганди"
3

В Угорщині люди вийшли на протести проти нового закону щодо гей-пропаганди.
Фото: pravda.com
В Угорщині люди вийшли на протести проти нового закону щодо гей-пропаганди.
В Угорщині люди вийшли на протести проти нового закону щодо гей-пропаганди.

У вівторок, 15 червня, угорські депутати прийняли закон, який забороняє обговорювати будь-яку інформацію про гомосексуальні відносини чи зміну статі з неповнолітніми.

Про це повідомило видання AP.

157 депутатів проголосували "за" закон, лише один політик виступив "проти". Правляча партія "Фідес" має парламентську більшість, а депутати від правої партії "Йоббік" також підтримали цей захід.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Представникам ЛГБТ у Миколаєві пригрозили різаниною

Опозиційні партії Угорщини бойкотували голосування на знак протесту проти дискримінації ЛГБТ.

Законодавство, представлене партією "Фідес", спрямоване на боротьбу з педофілією. Воно включає поправки, які забороняють представляти будь-яку сексуальну орієнтацію, крім інформації про гетеросексуальну приналежність, та зміну статі у шкільних програмах сексуального виховання, а також у фільмах та рекламі, призначеній для неповнолітніх.

ЛГБТ-активісти в Угорщині та міжнародні організації різко розкритикували законопроєкт і порівняли його з російським законом 2013 року, що забороняє так звану гей-пропаганду.

Тисячі угорців протестували перед будівлею парламенту в Будапешті в понеділок, 14 червня, проти закону, що забороняє обговорення гомосексуальності або зміни статі в школах. Політик-націоналіст Віктор Орбан стає все більш радикальним у своїй соціальній політиці, виступаючи проти іммігрантів і ЛГБТ. Його уряд змінив визначення шлюбу в конституції, описуючи його як союз між одним чоловіком і однією жінкою, і обмежив усиновлення одностатевими парами. Він також оголосив поза законом правовий статус трансгендерів.

Зараз ви читаєте новину «Уряд ухвалив закон про заборону "гей-пропаганди"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі