
США мають утриматися від запровадження нових санкцій проти Росії. РФ погрожує відреагувати "рішуче", якщо обмеження набудуть чинності.
Про це заявив помічник президента РФ Юрій Ушаков на зустрічі з послом США в Росії Джоном Салліваном, пише "РИА Новости".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: США попередили про наслідки для РФ у разі агресивних дій щодо України
"Під час бесіди сказали, якщо американська сторона на тлі слів Байдена про наміри поліпшити відносини з Росією зробить нові недружні стосунки у вигляді санкцій, російська сторона відреагує якнайрішучіше", — ідеться в новині.
Після проведення 2-ї телефонної розмови Джо Байдена та Володимира Путіна говорять про їхню зустріч наживо. Але представники Кремля вагаються щодо цього й не дають точної відповіді.
Фінляндія готова допомогти президенту РФ Володимиру Путіну і главі США Джо Байдену зустрітися. Вони могли б організувати зустріч на території країни.
Коментарі
Онищенко сволочь и хамло,вспомните как он вел себя с украинским кореспонденткой, вот такое отношение его и ковсему украинскому вражина для Украины-однозначно!
То что шерстят производителей сыра это-очень даже хорошо,пусть на уши поставят, но заставят делать не из дряни африканской а из коровьего молока! Яркий пример того как Костюк (Наша Ряба) изъявил желание экспортировать мясо курици в европу, так еврокомиссары из его предприятий не вылазят проверяют все от яйца до курици,от земли до кормов. Я уверен что москали очень к нам не дружественны но их действия повлияют на качесство продукции от чего станет лучше только нам.
В інтересах України закрити імпорт білоруської сільгосппродукції, це звільнить ринок для наших виробників, особливо в умовах торговельної війни з РФ.
В інтересах простих українців вживати молочні продукти вироблені із молока,а не тубуватись про надприбутки олігархів.Візьми для прикладу закип"яти літрову банку справжнього молока(не з магазину),дай охолонути і добав кефірну закваску,залиши в теплі на добу.Потім скуштуй свій кефір і кефір з магазину.Ти зрозумієш якою гидотою годують людей.
панове!!!!! Український сир і молочні продукти що вироблені в Україні дійсно ГАВНО!!!!! ЦЕ знає кожен українець!!!!! СИР БІЛОРУСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА НАБАГАТО КРАЩИЙ!!!!!
Хто це сказав, що білоруські продукти якісні. Ці продукти ніколи не проходили перевірки в Україні, а частина й немала є контрабандою, тому і ціна трохи нижча.
Гнати кацапів із України, а українцям знайти нові ринки збуту, як це зробила Грузія і не переживає, що там Раіся варнякає.
Грузия нашла один рынок сбыта - Украина. В Европе грузинские вина никому не нужны
Якщо росіяни заставлять виробників, молочників не застосовувати у виробництві рослинні жири це піде лише на користь простим українцям.Подумай сам -де застосовуються ті тисячі тонн пальмової оліїї,які імпортуе Україна.А то все дивуемося чому на уроках фіз-ри помирають діти.
Россияне захотели приехать в Украину, чтобы на месте проверить качество сыра .... и сала.
Не понятно, почему в России самый дорогой сыр стоит дешевле, чем у нас самый дешевый? А в "житнице" Украине - хлеб дороже, чем в таежной России?
Онищенко не хороший дядька. Уже вошел в историю, как враг Украины. Кто еще хочет?
Пусть нехороший. Но если он заставит украинских "выробныкив" перестать выпускать и продавать дрянь - это на пользу украинцам. Пусть гнобит пожестче.