Ексклюзиви
Середа, 01 листопада 2017 07:32

США ввели проти Росії нові санкції

США ввели проти Росії нові санкції
США оголосили про нові санкції проти нафтовидобувного сектору Росії Фото: 24tv

Міністерство фінансів США оголосило про нові санкції проти нафтовидобувного сектору Росії через її дії проти України, накладені відповідно до санкційного закону, ухваленого раніше цього року.

Ідеться про нові обмеження на пряме або непряме надання, експорт чи реекспорт товарів, послуг (крім фінансових) чи технологій для певних різновидів діяльності стосовно фізичних або юридичних осіб, що вже перебувають під санкціями, їхнього майна або майнових інтересів, якщо вони діють в енергетичному секторі Росії, а саме в галузі видобування нафти, повідомляє "Радіо "Свобода".

Одне з обмежень забороняє перелічені дії задля дослідження чи здійснення глибоководних, арктичних шельфових чи сланцевих нафтовидобувних проектів, якщо вони можуть призвести до видобування нафти в Росії чи в морі в зонах, на які претендує Росія і які прилягають до її території.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рекс Тіллерсон розповів, коли американські війська залишать Ірак

Інше обмеження заборонить такі самі дії для згаданих проектів, які розпочнуть 29 січня 2018 року чи пізніше і можуть призвести до видобування нафти будь-де. Це обмеження стосуватиметься всіх таких проектів, у яких підсанкційні фізичні чи юридичні особи мають хоча б 33% права власності, а не 50%, як щодо інших аналогічних санкцій США.

Обмеження стосуються тільки проектів видобування нафти.

29 вересня США так само повідомили про подальше посилення санкцій проти енергетичного і банківського секторів економіки Росії відповідно до цього закону. Тоді йшлося про обмеження, що почнуть діяти з 28 листопада, на умови фінансування російських компаній, що перебувають під санкціями, з боку американських юридичних чи фізичних осіб, а також із території США.

Зараз ви читаєте новину «США ввели проти Росії нові санкції». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода