Четвер, 27 серпня 2020 10:55

Слонів лікуватимуть марихуаною

Слонів лікуватимуть марихуаною
Слони у Варшавському зоопарку / fakt.pl

Варшавський зоопарк досліджує, наскільки медична марихуана зменшує стрес і знервованість у тварин. Першими у програмі стануть слони. Їхню поведінку найкраще вивчили.

"Знаємо, як кожен із наших слонів поводиться, чи має схильність до агресії, його становище в групі. Регулярно перевіряємо стан здоров'я кожного, роблячи аналізи крові. Якщо побачимо позитивні наслідки, долучимо до програми інших звірів", - розповіла керівниця Відділу реабілітації звірів зоопарку Аґнєшка Чуйковська. Пише інтернет-версія польського телеканалу Polsat.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Слони знайшли незвичайне застосування ногам

Першою пройде експериментальне лікування африканська слониха Фредзя. У березні померла лідер стада Ерна. Тварина має пристосуватися до нових умов. У групі повинна встановитися нова ієрархія.

У слонів сильний зв'язок у стаді. Смерть близької особини може сильно порушити їхню психофізичну рівновагу на кілька місяців чи навіть років.

Головний екстракт медичної коноплі – каннабідол, позбавлений психоактивних речовин. Стимулює рецептори, відповідальні за вироблення так званих гормонів щастя - серотоніну й дофаміну. Допомагають боротися з депресією та неврозами.

Зараз ви читаєте новину «Слонів лікуватимуть марихуаною». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 598
Голосування Куди плануєте поїхати після всіх карантинів?
  • До моря. У теплі краї
  • У туристичні міста Європи
  • Подорожуватиму Україною
  • Провідаю батьків / родичів
  • Працюватиму. На поїздки немає грошей
  • Мені карантин не заважав подорожувати
Переглянути