
Потужні снігопади не вщухають у європейських країнах. У Нідерландах кілька днів поспіль паралізовано рух транспорту. У Німеччині на смерть замерзли 2 людини.
В одному з найбільш постраждалих від негоди міст Мюнстері не можуть проїхати "швидкі", пише ТСН.
Замело практично всю Польщу. На заході та сході країни утворилися кілометрові затори. Під містом Катовіце застряглі фури повністю заблокували рух. У чеській Празі людям важко добратися на роботу з передмість.
У Великій Британії, Бельгії та на півночі Франції також складні погодні умови. Не працюють пункти вакцинації. На південному заході Франції триває сильна повінь. Одна з річок піднялася на понад 6 м. Під загрозою затоплення і Париж, де річка Сена піднялася на майже 4,5 м.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Потужний снігопад "паралізував" Нідерланди
На території Чехії та Словаччини випав кольоровий сніг. Явище пов'язане із рожевим пилом із Сахари, який досяг країн у південно-західному потоці.
Коментарі