Ексклюзиви
Четвер, 21 жовтня 2021 19:47

Коронавірус лікує онкологію - Лукашенко виступив з абсурдною заявою

Коронавірус лікує онкологію - Лукашенко виступив з абсурдною заявою
Лукашенко сказав лікарям, що коронавірус може витіснити онкологічні хвороби. Фото: Reuters

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що коронавірус може лікувати онкологічні хвороби.

Сказав про це у Республіканському науково-практичному центрі онкології та медичної радіології імені Александрова, передає "Пул первого".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Лукашенка прийняли закон про "реабілітацію нацизму" та екстремізм

"Я радий, що сьогодні поїхав в онкологічний центр, у вашу лікарню. Для себе почерпнув щось хороше. Найкраще, що не заперечує мій помічник, Covid не тільки на даному етапі "придавив" грип, тобто не хворіють люди грипом практично. Але онкологи підозрюють, що й онкологія значно впала не тому, що люди не звертаються. Вони це вже помітили, щось ось відбувається таке. Я буду радий, якщо як з грипом. Тому що все-таки хворих на Covid нам легше лікувати, ніж онкологічних. Тому дай Боже, щоб Covid був ліками проти онкологічних захворювань", - сказав Лукашенко.

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко не робитиме щеплення від коронавірусу. Про це він заявив під час республіканського суботника в агромістечку Олександрія Могилевської області.

Зараз ви читаєте новину «Коронавірус лікує онкологію - Лукашенко виступив з абсурдною заявою». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі