Ексклюзиви
неділя, 28 лютого 2016 15:31

Європейці влаштували маніфест на підтримку України

Європейці влаштували маніфест на підтримку України
Фото зі сторінки в соцмережі UKR Embassy in PRT

28 лютого у Європі проходить хода на знак протесту проти агресії Росії в Україні. Україну підтримують у Португалії, Іспанії, Італії, Франції та інших країнах.

Пише "Радіо Свобода".

Учасники акцій тримають у руках синьо-жовті прапори та стяги Євросоюзу. Більшість людей - представники українських громад. На акції у столиці Португалії виступала посол України Інна Огнівець. Вона доводила факти російської агресії проти України.

Нагадаємо, у лютому 2014-го невідомі озброєні люди, яких називали "зеленими чоловічками", захопили головні державні установи Автономної Республіки Крим і підняли над будівлями російський прапор. Крім того, "зелені чоловічки" блокували українські військові частини.

16 березня 2014-го на території Криму і міста Севастополя відбувся так званий референдум про статус півострова. За його результатами Росія заявила про включення Криму до свого складу.

Пізніше президент Росії Володимир Путін зізнався, що "зелені чоловічки" – російські військові.

Україна і Захід звинувачують Росію у підтримці проросійських сепаратистів на Донбасі. Москва ці звинувачення відкидає. Заявляє, що на Донбасі немає російських військових, але є "добровольці".

Від квітня 2014-го на Донбасі, за даними ООН, загинули понад 9 тисяч людей.

Зараз ви читаєте новину «Європейці влаштували маніфест на підтримку України». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути