Четвер, 12 квітня 2018 14:03

Дитина народилася через 4 роки після смерті батьків

Автор: SCMP
  Тянтян народився через 4 роки після смерті батьків
Тянтян народився через 4 роки після смерті батьків
Автор: SCMP
  Тянтян народився через 4 роки після смерті батьків. На фото його тримають діди та баби
Тянтян народився через 4 роки після смерті батьків. На фото його тримають діди та баби

У Китаї із замороженого ембріона через 4 роки після смерті батьків народилася дитина.

Біологічні батьки дитини Шен Лі і Лю Сі загинули в автокатастрофі. У Китаї сурогатне материнство заборонене. Майбутні баби та діди розробили складну схему, аби внук народився, повідомляє ВВС.

Біологічні батьки дитини не могли зачати дітей природнім шляхом. Лікарі допомогли отримати ембріони шляхом штучного запліднення. Їх заморозили у рідкому азоті при -196ºС. 2013 року подружжя розбилося в автокатастрофі.

Батьки чоловіка та жінки вирішили будь-що мати внука. Вони звернулися до клініки "Нанджин" з проханням надати їм ембріони. Лікарі відправили вирішувати питання через суд. Після тривалої тяганини, батьки загиблих отримали право розпоряджатися ним. Але в Китаї немає інших закладів, де займаються штучним заплідненням.

Люди зв'язалися з організацією із сурогатного материнства у сусідньому Лаосі. Там пообіцяли знайти жінку, але потрібно привезти ембріони. Жоден літак не захотів брати на борт термоконтейнер із рідким азотом. Його довелося везти машиною. У Лаосі клієнтці успішно пересадили ембріон. Майбутні баби і діди запросили її народжувати у Китаї. Пологи пройшли успішно, дитина народилася у грудні торік. Але відомо про неї стало лише зараз.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жінка знайшла батька через 45 років

Дитину баби і діди забрали собі. Називають його Тянтян, що на мандаринському діалекті означає "солодкий". Про батьків говоритимуть, що вони живуть за морем. Правду розкажуть, лише коли хлопець стане достатньо дорослим, розповідає SCMP.

"Він завжди посміхається. Очима він схожий на мою дочку, але загалом він більше схожий на тата", - говорить Ху Сінджан, мати Лю Сі.

Немовля поки не має громадянства - його народила лаоска, але у Китаї. Баби та діди згодні здати кров для ДНК тесту, аби довести, що це їхній внук. А значить - громадянин Китаю. Тамтешні юристи говорять, що для них це унікальний випадок.

Японський мільйонер 28-річний Мітсутокі Шігета відсудив право опікувати 16 дітей від сурогатних матерів у Таїланді. Їх відібрали 4 роки тому через підозру, що багатій має намір продати немовлят за кордон. Мітсутокі неодружений. Приїхав у Таїланд і знайшов 16 жінок, які погодилися виносити для нього дітей. Винайняв квартиру у столиці Бангкок і поселив там усіх. ­2014-го туди навідалася поліція, виявила 9 дітей віком від 2 тижнів до 2 років, їхніх доглядальниць та 7 вагітних жінок.

Зараз ви читаєте новину «Дитина народилася через 4 роки після смерті батьків». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі