середа, 30 травня 2012 06:45

Завершився чемпіонат Європи із синхронного плавання

Автор: фото: REUTERS/Michael Kooren

27 травня в Ейндговені, Нідерланди, завершився чемпіонат Європи із синхронного плавання. Останній комплект нагород розіграли в комбінації.

Українські синхроністки Лоліта Ананасова, Олена Гречихина, Дарина Юшко, Ганна Хмельницька, Ганна Клименко, Ольга Кондрашова, Олександра Сабада, Катерина Садурская, Ксенія Сидоренко та Ганна Волошина стали срібними призерами, набравши 93,42 бала і поступившись іспанкам 2,18 бала. "Бронзу" взяли італійки (90,44).

Раніше на чемпіонаті відбулися фінальні змагання дуетів. Українки Дарина Юшко та Ксенія Сидоренко здобули бронзові медалі — 92,95 бала.

Усього на чемпіонаті розіграли чотири комплекти нагород. Українки завоювали два "срібла" — у турнірі груп та в комбінації, і дві "бронзи" — Лоліта Ананасова в соло й дует Дарина Юшко/Ксенія Сидоренко.

Зараз ви читаєте новину «Завершився чемпіонат Європи із синхронного плавання». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua