вівторок, 12 квітня 2011 00:45

У Берліні закінчився чемпіонат Європи зі спортивної гімнастики

Автор: фото: REUTERS/Tobias Schwarz

У німецькому Берліні закінчився чемпіонат Європи зі спортивної гімнастики. Українці здобули на турнірі одну нагороду — в абсолютній першості 21-річний Микола Куксенков посів третє місце. Чемпіоном став німець Філіпп Бой, друга позиція в румуна Флавіуса Кочі.

Медаль Куксенкова, чемпіона Європи-2006 серед юніорів, стала першою для України в багатоборстві за 10 років.

Провальним виявився виступ наших гімнасток. Уперше в історії чемпіонатів Європи українські гімнастки не здобули жодної нагороди.

Зараз ви читаєте новину «У Берліні закінчився чемпіонат Європи зі спортивної гімнастики». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua