пʼятниця, 20 січня 2012 05:15

"Реалу" забивали захисники "Барселони"

У середу відбувся перший чвертьфінальний поєдинок Кубка Іспанії. Мадридський "Реал" приймав "Барселону" і поступився — 1:2. Рахунок відкрив форвард господарів Кріштіану Роналду. У другому таймі двічі забили захисники "Барселони" — Карлес Пуйоль та Ерік Абідаль. Це третя поспіль перемога найсильнішого клубу світу над принциповим суперником.

За "Реал" на позиції правого захисника чудово зіграв турок Хаміт Алтинтоп. Натомість Кріштіану Роналду, хоча і забив, відіграв посередньо. Нічого особливого не показав і аргентинець Ліонель Мессі. Хоча гольову передачу, після якої Абідаль забив переможний гол, найкращий футболіст світу віддав.

"Барселона" у другому таймі контролювала хід подій. Непогано на позиції лівого форварда діяв Андрес Іньєста, поступившись місцем у півзахисті Сеску Фабреґасу. Заміни наставника "Реала" Жозе Моуріньйо гру команди не посилили — за рахунку 1:2 мадридці нічого не створили біля воріт суперника.

Відзначилися тільки брутальністю. Зокрема, захисник Пепе. Відомий брудною грою португалець, в одному з епізодів наступив на руку Мессі.

Повторний матч відбудеться в Барселоні 25 січня. Початок о 23.00 за Києвом, пряма трансляція на телеканалі "Футбол".

Зараз ви читаєте новину «"Реалу" забивали захисники "Барселони"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua