понеділок, 15 березня 2010 18:52

Добринська здобула "срібло" чемпіонату світу

Автор: фото: REUTERS/Dominic Ebenbich
  Наталя Добринська розраховувала на перше місце. Каже, на виступ вплинув важкий переліт

У Катарі закінчився чемпіонат світу з легкої атлетики. Українська збірна здобула одну медаль — Наталя Добринська, 27 років, стала другою в багатоборстві.

Добринська, олімпійська чемпіонка-2008, була четвертою в забігу на 800 м, але це не завадило їй фінішувати на другому місці за результатами всіх п"яти видів програми та встановити національний рекорд.

"Золото" дісталося британці Джесіці Енніс, яка лідирувала протягом усіх змагань. "Бронзу" виборола росіянка Тетяна Чернова.

— Медаль чемпіонату світу — це завжди приємно, — каже Добринська. — Інша річ, що хотілося "золота". Була готовою боротися за перше місце. Дався взнаки важкий переліт до Катару. Вийшла з літака: ноги важкі, кросівки не могла взути. Відчувала себе неначе робот.

Зараз ви читаєте новину «Добринська здобула "срібло" чемпіонату світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua