пʼятниця, 04 грудня 2020 09:12

"Зоря" втратила шанси на вихід із групи Ліги Європи

Віктор Скрипник очолює "Зорю" із літа 2019 року. Фото: ФК "Зоря"

Луганська "Зоря" втратила навіть теоретичні шанси вийти із групи Ліги Європи.

Підопічним Віктора Скрипника потрібно було вдома обігрувати "Лестер" та сподіватися, що "Брага" втратить очки в гостьовому матчі проти АЕКа.

Якщо із першим завданням гравці "Зорі" справилися на відмінно, то в Афінах "Брага" без проблем перемогла АЕК" - 4:2.

Гості на старті матчу забили 2 м'ячі. Під кінець тайму команди обмінялися голами. 2-й тайм вже був схожий на формальність. Команди ще раз забили один одному в самому кінці гри.

Після 5-го туру Ліги Європи "Лестер" та "Брага" мають по 10 очок. "Зоря" набрала 6 очок, а в активі АЕКа тільки 1 перемога.

10 грудня "Зоря" зіграє в гостях проти "Браги". Початок матчу - о 22:00. Для команди Віктора Скрипника цей матч не матиме ніякого турнірного значення. Господарям потрібно перемагати та сподіватися на втрату очок "Лестером", щоб стати першими у групі.

Зараз ви читаєте новину «"Зоря" втратила шанси на вихід із групи Ліги Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua