середа, 11 травня 2016 19:10

"Зоря" вийшла у фінал Кубка України, Зозуля вдарив арбітра

Роман Зозуля

Сьогодні відбувся півфінальний матч Кубка України. "Зоря" після виїзної поразки (0:1) приймала у Запоріжжі "Дніпро".

Під проливним дощем луганський клуб зумів виграти - 2:0. І вперше в своїй історії вийшов у фінал Кубка України.

Рахунок на 8-й хвилині відкрив Ліпартія, а на п'ятій компенсованій хвилині Тотовицький зі штрафного влучив у "дев'ятку".

Відразу після фінального свистка на поле вибіг форвард "Дніпра" Роман Зозуля, який не приймав участі в матчі. З претензіями Роман накинувся на арбітра (Анатолій Абдула), вважаючи, що фолу не було. Романа тримали спочатку охоронці, потім гравці обох команд.

Потім все переросло в масову бійку луганських і дніпропетровських футболістів. Гравці заспокоїлися лише в підтрибунному приміщенні.

Зоря - Дніпро 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - 8 Ліпартія, 2:0 - 90 Тотовицький.

Дніпро: Лаштувка - Федецький, Сваток, Гуйє, Андерсон - Політило, Шахов - Лучкевич, Ротань, Руїс - Матеус

Зоря: Н. Шевченко - Опанасенко, Сіваков, Рафаель, Каменюка - Чайковський, Гордієнко - Караваєв, Ліпартія, Петряк - Будковський

Зараз ви читаєте новину «"Зоря" вийшла у фінал Кубка України, Зозуля вдарив арбітра». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua