неділя, 02 квітня 2017 22:27

"Зоря" в більшості не змогла відібрати очки в "Шахтаря"

Команда Юрія Вернидуба не змогла засмутити "Шахтар". Фото: footboom.com

Сьогодні, 2 квітня, відбувся центральний матч 23-го туру української Прем'єр-ліги. "Зоря" в Запоріжжі приймала "Шахтар" і поступилася 1:2.

Луганчани вийшли вперед на 31-й хвилині, коли Бонавентуре обікрав Ордеця після неточної передачі від Срни, вийшов на побачення з П'ятовим і впевнено переграв голкіпера. Однак втримати переможний рахунок господарі поля не змогли. На 36-й хвилині Бланко Лещук замкнув головою подачу на дальній штанзі - воротар врятувати "Зорю" не зумів.

Долю зустрічі вирішив епізод в середині другого тайму. Ракицький пасом вивів Тайсона один на один, бразилець обійшов воротаря і відправив м'яч у порожні ворота, в яких стояв захисник.

У кінцівці зустрічі Ракицький був вилучений за другу жовту картку, однак "Зоря" не скористалася чисельною перевагою.

"Зоря" - "Шахтар" - 1:2

Голи: Бонавентуре, 31 - Бланко Лещук, 36, Тайсон, 62

"Зоря": Шевченко, Опанасенко, Форстер, Гордієнко, Чечер (Пилявський, 60), Харатін (Любенович, 60), Чайковський, Калитвинцев, Сухоцький (Ліпартія, 79), Бонавентуре, Пауліньо

"Шахтар": П'ятов, Срна, Ісмаїлі, Ордець, Ракицький, Бернард (Зубков, 90 + 3), Малишев, Марлос (Коваленко, 78), Степаненко, Тайсон, Бланко Лещук

Попередження: Ордець, Сухоцький, Чечер, Ісмаїлі, Ракицький, Срна, Чайковський, Малишев, П'ятов

Вилучення: Ракицький, 87

Зараз ви читаєте новину «"Зоря" в більшості не змогла відібрати очки в "Шахтаря"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua