пʼятниця, 07 червня 2013 23:38

Збірна України знищила Чорногорію в її лігві

Гармаш поклав початок розгрому. Фото: uefa.com

Збірна України завдала поразки команді Чорногорії у матчі відбіркового циклу чемпіонату світу - 2014. Зустріч у Подгориці завершилася з рахунком 0:4. Голи у складі жовто-синіх забивали Денис Гармаш, Євген Коноплянка, Артем Федецький та Роман Безус.

Закінчували матч команди в нерівних складах: ще на першій компенсованій хвилині до першого тайму вилучення виклопотав Роман Зозуля. Щоправда, протягом другої половини гри, чорногорці отримали два вилучення: відзначилися зі знаком "мінус" Володимир Волков і Саво Павичевич.

Тепер в активі збірної України 11 очок після шести матчів і третє місце в групі. На відстані одного очка попереду англійці, а Чорногорія залишається лідером з 14-ма очками.

Чорногорія - Україна - 0:4

Голи: Гармаш, 51 (0:1); Коноплянка, 77 (0:2); Федецький, 85 (0:3); Безус, 90 +3 (0:4).

Попередження: Волков, 7; Павичевич, 39; Божович, 45 +3; Дам'янович, 52 - Ротань, 19; Федецький, 45 +3.

Вилучення: Волков, 65; Павичевич, 79 - Зозуля, 45 +1.

Зараз ви читаєте новину «Збірна України знищила Чорногорію в її лігві». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua