середа, 23 травня 2012 09:05

Збірна України забила турецькому "Антальяспору" 16 м'ячів

Андрій Шевченко забив перший гол у ворота "Антальяспору". Фото: football.ua

22 травня в турецькому Белеку збірна Україна в спарингу з дублем "Антальяспору" розгромила суперника з рахунком 16:1. Причому рахунок був відкритий вже на першій хвилині - відзначився Андрій Шевченко, повідомляє "Сегодня".

По ходу матчу у наших забивали: Селезньов (тричі), Шевченко, Мілевський, Ярмоленко (на рахунку кожного з них дубль), а також по одному м'ячу на свій рахунок записали Алієв, Девіч (обидва з пенальті), Коноплянка, Гармаш, Назаренко і Воронін.

Ще один м'яч після прострілу Девіча футболіст "Антальяспору" зрізав у свої ворота.

Нагадаємо, що цю гру збірна проводила без Олега Блохіна, який відлетів до Києва у зв'язку зі смертю матері.

Україна: 1-й тайм - Горяінов (Бандура, 31), Селін, Михалик, Ракицький, Бутко, Степаненко, Алієв, Ярмоленко, Коноплянка, Шевченко, Девіч;

2-й тайм - Бандура (Коваль, 61), Шевчук, Кучер, Хачеріді, Мандзюк, Гармаш, Назаренко, Воронін, Гусєв, Мілевський, Селезньов.

Попередження: Гармаш (65).

Зараз ви читаєте новину «Збірна України забила турецькому "Антальяспору" 16 м'ячів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua