четвер, 01 вересня 2011 09:15

Збірна України з поразки стартувала на Євробаскеті

У матчі першого туру попереднього етапу чемпіонату Європи з баскетболу, який напередодні стартував у Литві, збірна Росії здобула перемогу над командою України з рахунком 73:64, говориться в повідомленні ЛігаБізнесІнформ.

Першими вперед вийшли українці, але незабаром росіяни відновили рівність, а потім і повели в рахунку. На першу перерву російська збірна пішла, ведучи в рахунку з різницею в чотири очки, але на початку другої чверті українським спортсменам вдалося відновити паритет. У кінцівці чверті збірної Росії вдалося вийти вперед, і знову на чотири очки.

Протягом третьої десятихвилинки росіяни зуміли збільшити розрив у рахунку до дев'яти очок, але до кінця чверті українцям вдалося зменшити різницю в рахунку.

Переможець визначився у заключній чверті, в якій росіянам вдалося узяти гору над збірною командою України - 73:64.

Зараз ви читаєте новину «Збірна України з поразки стартувала на Євробаскеті». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua