пʼятниця, 03 лютого 2012 09:28

Збірна України з футзалу вийшла у чвертьфінал чемпіонату Європи

2 лютого збірна України з футзалу стартувала на чемпіонаті Європи, який проходить у Хорватії. Першим суперником команди Геннадія Лисенчука стала збірна Словенії. Українці вирішили результат матчу ще в першому таймі, забивши у ворота словенців чотири м'ячі.

У другому таймі Словенія змогла розмочити рахунок, а наші хлопці забили ще двічі. Гра завершилася з рахунком 6:3 на користь України. Героєм зустрічі став Валерій Легчанов з "Енергії", який відзначився хет-триком і ще один раз забив у свої ворота. Ще по голу за нашу команду забили Дмитро Клочко, Сергій Журба і Максим Павленко.

Після цієї перемоги наша команда вийшла у чвертьфінал турніру. 4 лютого Україна битиметься за перше місце у групі зі збірною Іспанії.