неділя, 26 серпня 2012 13:56

Збірна України з футзалу обіграла Росію у фіналі студентського ЧС
17

У португальській Бразі відбувся фінал чемпіонату світу з міні-футболу серед студентів, в якому зустрічалися збірні Росії та України.

Росіяни мінімально програли - 0:1.

Протягом всього матчу команди зав'язали між собою боротьбу, і нікому не вдавалося забити гол, на перерву команди пішли за рахунку 0:0.

У другому таймі продовжилася напружена боротьба, але в кінцівці матчу українці провели результативну атаку і забили гол, який став переможним.

Міні-футбол. Чемпіонат світу серед студентів. Чоловіки. Фінал. Брага (Португалія)

Росія - Україна - 0:1 (0:0).

Голи: Журба, 36 (0:1).

Зараз ви читаєте новину «Збірна України з футзалу обіграла Росію у фіналі студентського ЧС». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua