вівторок, 30 липня 2024 20:45

Збірна України з футболу завершила виступи на Олімпіаді-2024
6

Збірна України з футболу програла збірній Аргентини з рахунком 0:2

Збірна України з футболу програла збірній Аргентини у матчі вирішального, третього туру групової стадії.

Матч завершився із рахунком 0:2. Збірна України завершила виступи на Олімпіаді-2024 з футболу, повідомили "Суспільне Спорт".

Перед матчами вівторка, 30 липня, усі команди групи В мали по три залікові очки. Паралельно з матчем українців у Ліоні відбувалася зустріч інших претендентів на місце в плейоф, Іраку і Марокко.

Перші п'ять ударів українців проходили повз ворота аргентинців.

На п'ятій компенсованій хвилині стартового тайму у площину цілив Валентин Рубчинський - удар із дальньої відстані в стрибку потягув голкіпер Хіронімо Рульї.

Другий тайм розпочався із голу Аргентини. На другій хвилині Тьяго Альмада протягнув м'яч від центру поля і з-за меж штрафного вразив дальній кут - 0:1.

Підопічні Руслана Ротаня після голу контролювали м'яч і мали кілька нагод біля воріт Аргентини. З ударом Дмитра Криськіва впорався Рульї, а згодом вінгер не поділив м'яч у центрі штрафного з Ігорем Краснопіром, який пробив у захисника суперників.

Вдруге м'яч опинився у воротах Фесюна на 90+1-й хвилині - Клаудіо Ечеверрі зіграв на добиванні і зафіксував фінальний рахунок 2:0.

Група В. Підсумкова турнірна таблиця

Марокко - 6 очок (3 матчі), 6:3 (різниця голів)

Аргентина - 6 (3), 6:3

Україна - 3 (3), 3:5

Ірак - 3 (3), 3:7.

24 липня на Олімпіаді збірна України поступилася збірній Іраку з рахунком 2:1. 27 липня Україна перемогла Марокко з рахунком 2:1.

Зараз ви читаєте новину «Збірна України з футболу завершила виступи на Олімпіаді-2024». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua