вівторок, 28 березня 2017 22:14

Збірна України вийшла на Євро

Юнацька збірна команда України сформована з гравців 2000 року народження

Збірна України U-17 мінімально переграла Австрію (2:1) і вийшла у фінальну стадію чемпіонату Європи-2017.

Австрійська команда частіше загрожувала воротам України, однак команда Сергія Попова виявилася точнішою у завершенні атак.

Рахунок у матчі був відкритий австрійцями. Але Україні вдалося зрівняти його до перерви. А в заключні хвилини поєдинку підопічні Попова і зовсім зуміли вирвати перемогу. Два м'ячі на свій рахунок записав нападник "Шахтаря" Олексій Кащук.

Завдяки цій перемозі Україні вдалося фінішувати на 2-му місці в групі з Францією і Швецією, набравши 6 очок.

Україна - Австрія 2:1

Голи: Кащук, 24, 80+3 - Шмід, 15

Україна: Лтайф - Малишкін, Снурніцин, Харжевський, Слива - Приходько - Кащук, Ісаєнко, Ващишин (Білошевський, 53), Цитаішвілі (Мащенко, 75) - Холод (Супряга, 41)

Фінальна стадія Євро-2017 пройде у Хорватії з 3 по 19 травня.

Зараз ви читаєте новину «Збірна України вийшла на Євро». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua