понеділок, 06 липня 2015 22:33

Збірна України стартувала з поразки на чемпіонаті Європи U-19

Хлопці Олександра Головка почали Євро-2015 з поразки. Фото: footballfan.net.ua

Юнацька збірна України сенсаційно зазнала поразки від Греції у стартовому матчі чемпіонату Європи 2015 серед футболістів до 19 років.

Гра закінчилася з рахунком 2:0 на користь господарів турніру.

Українці на правах фаворита зустрічі більше атакували, створили декілька гольових моментів, але не забили. А греки в першому таймі 1 удар в створ - 1 гол. У другому таймі суперник зловив нас на контратаці.

Тепер українцям треба набирати як мінімум 4 очки, щоб вийти з групи. А попереду матчі з Францією (9 липня, 19:00) і Австрією (12 липня, 21:00).

ГРЕЦІЯ U-19 - УКРАЇНА U-19 - 2:0

Греція: 1. Коцаріс - 2. Саліакас, 5. Целепідіс, 16. Кірьякопулос, 4. Руссос, 6. Карахаліос, 8. Стаікос, 10. Орфанідіс, 20. Позоглу (Маркопуліотіс, 46 '), 9. Кулуріс (к) (19. Вергос, 89 '), 11. Кінігопулос (Цімікас, 46')

Україна: 1. Солдатенко - 4. Матвієнко, 6. Кирюханцев, 14. Лучкевич (20. Циганков, 70 '), 16. Лук'янчук (к), 17. Зінченко, 21. Михайличенко, 10. Коваленко, 18. Кльоц (22 . Зубков, 70 '), 9. Борячук (7. Арендарук, 46'), 11. Бесєдін

Голи:
1:0 Петрос Орфанідіс, 20 '(Кулуріс)
2:0 Зісіс Карахаліос, 76 '(Орфанідіс)

Зараз ви читаєте новину «Збірна України стартувала з поразки на чемпіонаті Європи U-19». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua