четвер, 16 серпня 2012 10:07

Збірна України дотиснула Угорщину на старті відбору до Євробаскету-2013

Українці видали ударну кінцівку в матчі з Угорщиною. Фото: delfi.ua

У стартовому матчі кваліфікації чемпіонату Європи 2013 року збірна України в Дніпропетровську в присутності понад п'ять тисяч глядачів здобула перемогу над командою Угорщини з рахунком 77:71. За кілька хвилин до кінця четвертої чверті підопічні Майка Фрателло поступалися 66:71, але видали дивовижну кінцівку - 11:0, яка визначила загальну перемогу.

Хороші нерви Бертта з чотирма влучними штрафними і кидок Печерова поклали угорців на лопатки. Найрезультативнішим у складі української команди був Сергій Гладир.

Наступний поєдинок кваліфікації українці проведуть 18 серпня на виїзді з Австрією, а 21 серпня в київському Палаці Спорту прийматимуть Хорватію.

Євробаскет - 2013. Кваліфікація

Україна - Угорщина 77:71 (23:20, 16:21, 18:18, 20:12)

Україна: Гладир (19 + 8 підбирань + 4 передачі), Кравцов (13), Бертт (12 + 4 передачі), Натяжко (11), Забірченко (8), Корнієнко (6), Печеров (4), Дроздов (3 + 9 підбирань), Пустозвонов (1), Липовий (0), Тимофієнко (0)

Зараз ви читаєте новину «Збірна України дотиснула Угорщину на старті відбору до Євробаскету-2013». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua