четвер, 04 березня 2021 22:19

Збірна України була близька до медалей на етапі Кубку світу з біатлону

Помилка Анастасії Меркушиної не дозволила Україні здобути медаль. Фото: biathlon.com.ua

Жіноча збірна України з біатлону фінішувала 4-ю на етапі Кубку світу з біатлону.

У чеському Нове-Мєсто відбулася жіноча естафета в рамках 8-го етапу Кубку світу.

Перемогу здобула команда Швеції. На 2-му місці прийшли білоруски, а замкнули трійку представниці Франції.

Україна посіла 4-ту позицію. До середини гонки українки йшли серед претендентів на перемогу, але потім Юлія Джима з 1-ї спроби не доторкнулася до Анастасії Меркушиної, а з 2-ї передала естафету вже за межами відведеного для цього коридору.

Збірна України отримала коло штрафу, яке не дозволило поборотися за медалі. Після гонки Україну дискваліфікували за неправильну передачу естафети, але після протесту залишили 4-те місце в силі.

Етап Кубку світу з біатлону в Новому Мєсто буде тривати із 1 по 8 березня. 5 березня естафету побіжать чоловіки.

Зараз ви читаєте новину «Збірна України була близька до медалей на етапі Кубку світу з біатлону». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua