понеділок, 17 червня 2013 16:43

Збірна Чорногорії залишила Україну без жіночого Євробаскету

Жіноча збірна України покидає Євробаскет-2013. Фото: fibaeurope.com

Жіноча збірна України не зуміла подолати груповий раунд чемпіонату Європи з баскетболу-2013, який в ці дні проходить у Франції. Українки програли всі три матчі і посіли останнє місце в квартеті, повідомляє ЛігаБізнесІнформ.

Перед сьогоднішнім матчем проти Чорногорії наша команда ще зберігала шанси вийти з групи: у разі перемоги Туреччини над Словаччиною Україну навіть після двох поразок на старті для продовження боротьбу влаштовувала перемога над Чорногорією з будь-яким рахунком.

Українки виграли першу чверть - 19:16. Після другої попереду були вже чорногорки - 31:30. Третя і четверта чверть, як і в попередніх іграх, знову стали невдалими для наших баскетболісток, і як результат - закономірне поразки.