понеділок, 10 лютого 2020 09:49

Завдяки трьом асистам Мессі "Барселона" здобула важку перемогу

Ліонель Мессі показав себе, як справжній лідер команди. Фото: рейтер

У заключному матчі 23-го туру Ла Ліги "Барселона" на виїзді обіграла "Бетіс" із рахунком 3: 2.

Уже на початку матчу Серхіо Каналес вивів "Бетіс" вперед, реалізувавши пенальті. Через 3 хв. "Барселона" зрівняла рахунок після точного удару Френкі Де Йонга, повідомоляє "Спортарена".

У середині першої половини зустрічі господарі знову повели в рахунку - Набіл Фекір прицільно пробив у дальній кут воріт каталонців. "Барселона" відігралася на 45 + 3 хвилині зусиллями Серхіо Бускетса.

На 72-й хвилині Клеман Ленгле приніс "Барселоні" перемогу, замкнувши подачу Ліонеля Мессі зі штрафного. Аргентинець віддав 3 гольові передачі в поєдинку.

"Барселона" набрала 49 очок і посідає 2-е місце Ла Ліги, поступаючись "Реалу" 3 очки. У наступному турі 15 лютого "Барса" вдома прийматиме "Хетафе".

Зараз ви читаєте новину «Завдяки трьом асистам Мессі "Барселона" здобула важку перемогу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua