середа, 03 березня 2021 16:10

"Зоря" обіграла "Верес" у матчі зі скасованим голом

"Верес" ледь не вирвав перемогу в одного із лідерів чемпіонату України. Фото: "Футбум"

Луганська "Зоря" перемогла у гостях рівненський "Верес" у матчі чвертьфіналу Кубка України – 2:1. У господарів відзначився Шестаков, у гостей – Іванісеня та Кочергін.

Господарі активно почали гру й першими відкрили рахунок. На 18-й хв. арбітр призначив пенальті у ворота "Зорі", який реалізував Михайло Шестаков.

Луганці відігралися ще в 1-му таймі. Дмитро Іванісеня 1-м устиг на подачу з лівого флангу й заштовхав м'яч у ворота – 1:1.

В одному з епізодів "Верес" забив 2-й м'яч, але судді помилково зарахували офсайд.

Господарі продовжували тиснути й в одному із епізодів влучили в штангу. У 2-й половині матчу гра вирівнялася. Владислав Кочергін наважився на дальній удар, який не зумів парирувати воротар "Вереса" Богдан Когут – 1:2.

"Зоря" вийшла в півфінал розіграшу Кубка України. Подія сталася якраз після вражаючої перемоги "Зорі" над "Шахтарем" в чемпіонаті України.

Зараз ви читаєте новину «"Зоря" обіграла "Верес" у матчі зі скасованим голом». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua