понеділок, 01 серпня 2011 12:03

Воронін "переплив" "Волгу", Дикань "захлинувся" в "Кубані": результати 18 туру РПЛ

У чемпіонаті Росії відбулися матчі 18 туру серед команд Прем'єр-ліги

Лідер, московський ЦСКА, не зумів здобути перемогу в матчі 18 туру, в результаті чого відрив між армійцями і "Зенітом", що йде другим, скоротився до п'яти очок, повідомляє офіційний сайт РФПЛ.

Гостьовий матч з "Краснодаром" армійці звели внічию 1:1. На шостій хвилині Кейсуке Хонда відкрив рахунок, проте господарі змогли відігратися на 59-й хвилині за допомогою точного удару Андрія Міхєєва.

Раніше 31 липня "Зеніт" виграв у нальчикського "Спартака" з рахунком 1:0. Єдиний гол в матчі забив Віктор Файзуллін на 22-й хвилині.

У двох інших матчах 18 туру, які відбулися 31 липня, московське "Динамо" вдома перемогло "Волгу" з Нижнього Новгорода з рахунком 2:0, а "Ростов" вдома поступився столичному "Локомотиву" 0:3.

Таким чином, після 18 проведених ігор у ЦСКА стало 41 очко. Найближчий переслідувач армійців "Зеніт" набрав 36 очок, а московське "Динамо", що займає третє місце - 35.

18-й тур чемпіонату Росії завершиться в понеділок 1 серпня матчем "Крилья Совєтов" - "Амкар".

Чемпіонат Росії, 18-й тур

Томь - Терек - 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - Асільдаров (50).

Рубін - Анжі - 0:3 (0:0, 0:3)

Голи: 0:1 - М. Гаджієв (51), 0:2 - Прудніков (66), 0:3 - Буссуфа (90, пенальті).

Спартак - Кубань - 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 - Траоре (38, пенальті), 1:1 - Веллітон (52).

СПАРТАК: Дикань, Макєєв, Сухі, С. Родрігес, Ананідзе (Ал. Козлов, 55), Махмудов (Арі, 88), К. Комбаров, Каріока, Д. Комбаров, Дзюба, Веллітон.

Зеніт - Спартак Нальчик - 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - Файзулін (23).

Динамо - Волга НН - 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Семшов (59), 2:0 - Самедов (90).

ДИНАМО: Шунін, Ломіч, Фернандес, Єпуряну, Гранат, Семшов, Юсупов (Сапета, 85), Самедов, Кураньї (Місімовіч, 81), Воронін, Кокорін (Смолов, 61).