середа, 26 квітня 2017 22:59

Визначилися фіналісти Кубка України

Ярмоленко оформив хет-трик у Миколаєві. Фото: fcdynamo.kiev.ua

Сьогодні відбулися півфінальні матчі футбольного Кубка України.

У Миколаєві однойменний клуб приймав київське "Динамо". Поєдинок завершився розгромною перемогою біло-синіх, 4:0.

Матч, як і очікувалося, пройшов за повної переваги киян. Ще в першому таймі підопічні Реброва не раз могли засмутити команду Першої ліги. Однак киянам не вистачало точності в завершальній стадії атак. Але перед самим свистком на перерву Ярмоленко скористався помилкою голкіпера Чумака і розстріляв вже порожні ворота.

Після перерви "Миколаїв" спробував відігратися, створивши кілька небезпечних моментів, але київський клуб на лінії воріт виручив Рудько. А вже через кілька хвилин Кадар, чудовим ударом в падінні через себе, вбив інтригу в матчі. Завершив побиття "Миколаєва" Ярмоленко, який ще двічі вразив ворота господарів поля.

У ще одному матчі "Шахтар" в Харкові обіграв "Дніпро", 1:0.

Донеччани відпочатку контролювали хід гри, проте до моментів справа не доходила. В цілому, перший тайм "помаранчево-чорні" провели слабо. Після перерви команда Фонсекі накрутила темп, і відразу стали виникати небезпечні ситуації біля воріт "Дніпра. Гості вміло відбивалися, але на 68-й хвилині Марлос, Патрік і Тайсон провели зразкову атаку, яка завершилася точним ударом останнього. Після пропущеного м'яча дніпряни спробували відігратися, але удар Когута влучив прямо в руки Микити Шевченка.

"Миколаїв" - "Динамо" - 0:4

Голи: Ярмоленко, 45, 81 (пен), 90, Кадар, 62

"Шахтар" - "Дніпро" - 1:0

Гол: Тайсон, 68

Володарем Кубка України сезону 2015/2016 став донецький "Шахтар". Фінал нинішнього розіграшу відбудеться 17 травня в Харкові.

Зараз ви читаєте новину «Визначилися фіналісти Кубка України». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua