неділя, 12 січня 2020 14:21

Вільямс виграла перший трофей за три роки

За весь турнір Серена Вільямс програла тільки один гейм. Фото: рейтер

Американська тенісистка Серена Вільямс стала переможницею змагань у Окленді (Нова Зеландія). У фінальному матчі вона у двох партіях обіграла співвітчизницю Джесіку Пегула - 6: 3, 6: 4.

Тривалість зустрічі склала 1 година 36 хвилин. Серена виконала два ейси, уникла подвійних помилок і тричі взяла подачу суперниці. На рахунку Пегула чотири подачі навиліт, три подвійні помилки і один брейк, пише "Чемпіонат"

По ходу турніру в Окленді досвідчена американка перемогла Камілу Джорджі з Італії, співвітчизницю Христину Макхейл, німкеню Лауру Зігемунд, а також Аманду Анісімову з США. Вільямс програла лише один сет на змаганні.

Для 38-річної Вільямс цей трофей став першим за три роки - в останній раз вона перемагала на змаганнях на початку 2017 року, вигравши Відкритий чемпіонат Австралії.

Зараз ви читаєте новину «Вільямс виграла перший трофей за три роки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua