неділя, 22 січня 2012 15:53

"Вілліан — цікавий футболіст, але ми не зацікавлені у його підписанні" - Андре Віллаш-Боаш

Наставник лондонського "Челсі" Андре Віллаш-Боаш не зацікавлений у послугах футболіста донецького "Шахтаря" бразильця Вілліана. Англійська преса рясніла повідомленнями про цей трансфер.

"Вілліан — цікавий футболіст, але ми не зацікавлені у тому, щоб підписати будь-якого гравця, який вже заграний у поточному розіграші Ліги чемпіонів", - зазначив "коуч" "Челсі" після матчу з "Норвічем".

Поєдинок закінчився внічию — 0:0. Нападник "Челсі" Фернандо Торрес продовжив свою безгольову серію до 17-ти матчів.

"Ми створили достатньо нагод, що виграти гру, - каже Віллаш-Боаш — Перший тайм був поділений між двома командами, які мали однаково хороші моменти. Після перерви ми створили набагато більше можливостей забити, домінували, але не змогли знайти дороги до воріт суперника. Якби ми це зробили, то заробили б три очки.

Гравці важко працювали, щоб забити гол, але удача відвернулася від нас. Також чудово зіграв голкіпер "Норвіча" Радді.

Торрес повністю виклався на полі, його дії були гострими. Він робить все можливе, щоб забивати голи, які нам так потрібні", - цитує наставника "Челсі" офіційний сайт клубу.

Зараз ви читаєте новину «"Вілліан — цікавий футболіст, але ми не зацікавлені у його підписанні" - Андре Віллаш-Боаш ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua