субота, 03 вересня 2011 19:14

Відбір до Євро-2012. Чехія на останній хвилині врятувалася в матчі з Шотландією

У групі I Збірна Шотландії не змогла здобути перемогу в домашньому матчі проти команди Чехії.

Рахунок в кінці першого тайму відкрив Міллер, але через 23 хвилини рівновагу відновив Плашил.

Ще через чотири хвилини Флетчер вивів шотландців вперед. Але футбольний бог в цей день був на боці чехів, які здобули виїзну нічию завдяки точному удару з пенальті Кадлеця на 90-й хвилині.

Шотландія - Чехія - 2:2 (1:0, 1:2)

Голи: 1:0 - Міллер (45), 1:1 - Плашил (78), 2:1 - Флетчер (82), 2:2 - Кадлець (90, пенальті).

ШОТЛАНДІЯ: Макгрегор, Бардслі (Уїлсон, 76), Колдуелл, Берра, Хаттон, Браун, Адам (Кауі, 79), Флетчер, Моррісон, Нейсміт (Робсон, 86), Міллер.

ЧЕХІЯ: Лаштувка, Губник, Райнох, Кадлець, Сівок, Плашил, Хюбшман, Ірачек (Пекхарт, 77), Петржела (Резек, 56), Росіцкі, Барош (Вацек, 90).

Зараз ви читаєте новину «Відбір до Євро-2012. Чехія на останній хвилині врятувалася в матчі з Шотландією». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua