понеділок, 19 жовтня 2020 09:25

"Вест Гем" зробив фантастичний камбек у матчі проти команди Моуріньйо

Команда Жозе Моуріньйо втратила перемогу за 10 хвилин гри. Фото: Reuters

У маті 5 туру АПЛ "Тоттенгем" не зміг перемогти "Вест Гем" - 3:3.

Команда Жозе Моуріньйо перемагала 3:0 до 83 хвилини, але в підсумку втратила перемогу.

Господарі за перші 16 хвилин матчу забили 3 м'ячі у ворота "Вест Гема". Фактично команди догравали матч. Але в кінці гри "Тоттенгем" зовсім розслабився та дозволив супернику перевернути гру.

Півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко вийшов на останні 13 хвилин гри. Під час його перебування на полі "Вест Гем" зробив камбек, але українець не прийняв участі у жодному із голевих епізодів.

У турнірній таблиці УАПЛ "Вест Гем" йде на 8 позиції. Наступний матч команда Ярмоленка зіграє проти "Ман Сіті".

Зараз ви читаєте новину «"Вест Гем" зробив фантастичний камбек у матчі проти команди Моуріньйо». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua