неділя, 18 вересня 2016 11:05

"Вердер" Скрипника програв 3-й матч поспіль у бундеслізі

У третьому турі чемпіонату Німеччини "Боруссія" з Менхенгладбаха на своєму полі обіграла "Вердер" українського наставника Віктора Скрипника.

Уже у першому таймі "музиканти" чотири рази виймали м'яч із сітки власних воріт, а після перерви забили гол престижу.

Спортивний директор "Вердера" Франк Бауманн висловив довіру українцеві.

"Ми довіряємо Віктору Скрипнику і його команді", - сказав Бауманн.

"Вердер" програв чотири стартові матчі у сезоні: одна поразка у Кубку Німеччини (1:2 від "Шпортфройнд Лотте") і три поразки в бундеслізі (0:6 від "Баварії", 1:2 від "Аугсбурга", 1:4 від "Боруссії" М).

Також додамо, що дортмундська "Боруссія" розгромила "Дармштадт" з рахунком 6:0.

Артем Федецький залишився в запасі "Дармштадта", але так і не з'явився на полі. Денис Олійник не потрапив у заявку на матч.

Чемпіонат Німеччини

3-й тур

Боруссія Д - Дармштадт 6:0 (1:0, 5:0)

Голи: 1:0 - 7 Кастро, 2:0 - 48 Рамос, 3:0 - 54 Пулішич, 4:0 - 78 Кастро, 5:0 - 84 Роде, 6:0 - 88 Мор.

Боруссія М - Вердер 4:1 (4:0, 0:1)

Голи: 1:0 - 11 Азар, 2:0 - 17 Азар, 3:0 - 21, пенальті Раффаел, 4:0 - 41 Раффаел, 4:1 - 73 Гнабрі.

Зараз ви читаєте новину «"Вердер" Скрипника програв 3-й матч поспіль у бундеслізі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua