субота, 23 квітня 2016 00:37

"Вердер" Скрипника програв дербі "Гамбургу"

Віктор Скрипник

Футболісти "Гамбурга" на своєму полі добилися перемоги над "Вердером" Віктора Скрипника у матчі 31-го туру чемпіонату Німеччини.

Зустріч, що відбулася у п'ятницю в Гамбурзі, завершилася перемогою господарів поля з рахунком 2:1. У складі переможців обидва м'ячі забив П'єр-Мішель Ласогга (5-а і 32-а хвилини), у "Вердера" відзначився Ентоні Уджа (65-а). На 57-й хвилині нападник бременців Клаудіо Пісарро не зміг реалізувати пенальті.

"Баварія" залишила "Вердер" Скрипника без фіналу Кубка Німеччини

"Гамбург" набрав 37 очок і займає 10-е місце в таблиці. "Вердер" з 31 очком знаходиться на 16-му рядку.

У наступному турі "Гамбург" 30 квітня зіграє на виїзді з "Майнцем", а "Вердер" 2-го травня прийме "Штутгарт".

Зараз ви читаєте новину «"Вердер" Скрипника програв дербі "Гамбургу"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua