середа, 16 грудня 2009 13:33

В матчі Клубного чемпіонату світу арбітр вилучив трьох футболістів однієї команди

Нинішній власник Кубка Лібертадорес "Естудіантес", здолавши корейський клуб "Пхохан Стілерс" з рахунком 2:1, отримав право зіграти у фінальній зустрічі чемпіонату світу серед клубів. У складі південноамериканців 28-річний півзахисник Леандро Даміан Бенітес оформив дубль.

У "сталеварів" точним ударом відзначився бразильський легіонер Денілсон, який став одноосібним лідером гонки бомбардирів турніру. Відтепер на його рахунку три м"ячі. Слід зазначити, що Денілсон впродовж останньої чверті години матчу захищав ворота своєї команди - це відбулося через вилучення голкіпера "Пхохан Стілерс" за фол останньої надії і відсутності можливості випустити на поле запасного голкіпера внаслідок використання на той час всіх трьох замін.

З 77-ої хвилини корейська команда грала увісьмох проти одинадцяти суперників, проте "Естудіантес" так і не зміг скористатися такою значною чисельною перевагою.

Чемпіонат світу серед клубів.

Півфінал

"Пхохан Стілерс" - "Естудіантес" (Аргентина) - 1:2

Голи: Бенітес, 45+2 (0:1); Бенітес, 53 (0:2); Денілсон, 71 (1:2)

Вилучення: Чже-Вон Хванг, 56 (П); Чже-Сунг Кім, 71 (П); Хва-Йонг Шин, 77 (П)

Суперник "Естудіантеса" по фінальному матчу стане відомий 16 грудня. Нагадаємо, що цього дня другу путівку у фінал розіграють між собою іспанська "Барселона" і мексиканський "Атланті".

За матеріалами Championat.ru

Зараз ви читаєте новину «В матчі Клубного чемпіонату світу арбітр вилучив трьох футболістів однієї команди». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua