неділя, 02 грудня 2012 11:42

"Ювентус" розгромив "Торіно" перед матчем з "Шахтарем"
6

Футболісти "Ювентуса" здобули перемогу над "Торіно" в туринському дербі в рамках 15-го туру чемпіонату Італії, повідомляє "Р-Спорт".

Зустріч, що пройшла у суботу в Турині, завершилася перемогою "Ювентуса" з рахунком 3:0. "Торіно" вже на 26-й хвилині матчу залишився вдесятьох після вилучення захисника Каміла Гліка. На 42-й хвилині півзахисник діючих чемпіонів Італії Андреа Пірло не реалізував пенальті.

Але "стара синьйора" все ж вийшла вперед на 57-й хвилині - відзначився хавбек Клаудіо Маркізіо. Подвоїв перевагу "Ювентуса" Себастьян Джовінко на 67-й хвилині. Остаточний рахунок на 84-й хвилині встановив все той же Маркізіо.

"Ювентус" зберіг лідерство в чемпіонаті Італії, набравши після 15 турів 35 очок.

У наступному матчі серії А команда Антоніо Конте 9 грудня зіграє в гостях з "Палермо", в цей же день "Торіно" прийме "Мілан".

Ювентус - Торіно 3:0 (0:0, 3:0)

Голи: 1:0 - 57 Маркізіо, 2:0 - 67 Джовінко, 3:0 - 84 Маркізіо.

Ювентус - Буффон, Ліхтштайнер, Бонуччі, Бардзальї, де Чельє (Асамоа, 61), Маркізіо, Погба, Пірло, Джаккеріні (Бендтнер, 46), Джовінко (Матрі, 78), Вучиніч.

Попередження: де Чельє (19), Баша (21), Бардзальї (59), Джовінко (63), Вучиніч (80).

Вилучення: Глік, 36 (Торіно).

Зараз ви читаєте новину «"Ювентус" розгромив "Торіно" перед матчем з "Шахтарем"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua