вівторок, 03 квітня 2018 23:37

Ювентус - Реал 0:3, Роналду забив найкрасивіший м'яч в кар'єрі, Ceвілья - Баварія 1:2

"Ювентус" - "Реал", перший матч 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. Фото: ua-football.com

Доброго вечора! За лічені хвилини розпочнеться перший матч 1/4 Ліги чемпіонів! Туринський "Ювентус" приймає на своєму полі мадридський "Реал". Juventus Stadium вже заповнений під зав'язку. Вболівальники очікують на захоплюючий двобій, між минулорічними фіналістами ЛЧ. А от в цьом сезоні один з фіналістів змушений буде покинути турнір вже на чвертьфінальній стадії. Пропоную згадати всі перипетії попередньої зустрічі команд.

Команди сьогодні зіграють в таких складах.

"Ювентус": Буффон(к) – Де Шільйо, Барцальї, К'єлліні, Алекс Сандро – Хедіра, Бентанкур, Асамоа – Дуглас Коста, Дибала, Ігуаїн

Запасні: Щенсни, Ругані, Ліхтштайнер, Матюйді, Маркізіо, Куадрадо, Манджукіч

"Реал": Навас – Карвахаль, Рамос, Варан, Марсело – Каземіро, Кроос, Модріч, Іско – Бензема, Роналду

Запасні: Касілья, Вальєхо, Тео Ернандес, Ковачіч, Асенсіо, Васкес, Бейл

Криштіану Роналду наразі є найкращим бомбардиром Ліги чемпіонів. На рахунку португальця вже 12 м'ячів в 8 матчах. Найближчий переслідувач фарнцузький нападник "Севільї" Бен Йеддер. На його рахунку 8 голів. Обидва бомбардири матимуть сьогодні можлливість покращити свій доробок. В паралельному матчі "Севілья" приймає мюнхенську "Баварію". За цим матчем ми також будемо уважно стежити. Та повідомляти про важливі події в ньому.

Фантастична атмосфера в Турині. Поки гравці готуються до виходу на поле, вболівальники співають гімн "Ювентуса". 12-й гравець сьогодні повинен допомогти "б'янконері".

Неймовірної краси перформанс на трибунах. Сподіваємось, такою само неймовірною буде і сьогоднішня гра.

Пролунав гімн Ліги чемпіонів. Все готово до початку.

Стартовий свисток дає головний арбітр матчу Джюнейт Чакир (Турція)

Дощить в Італії. Складне поле для комбінаційної гри. Очікуємо на вертикальний футбол.

3' ГООООЛ! Оце так початок!! Кріштіану Роналду відкриває рахунок в матчі!! Португалець замкнув простріл Іско! 0:1

6' Важко буде італійцям. Потрібно йти вперед, а всі знають як Реал може вибігати в контратаки.

8' Тепер вже "Юве" контролює м'яч більше. Вичікують помилку суперника.Кьєлліні просив пенальті в арбітра. Той розвів руки- граємо далі.

11' Момент біля воріт Буффона. Варан пробивав після подачі з кутового. Вище воріт пролетів матч.

А поки гра заспокоїлась, пропоную переглянути, як забив Роналду. (0:1)

16' Обережно грають команди. Бояться помилитись, швидкий м'яч був скоріше випадковістю, ніж тенденцією.

21' Тисне "Ювентус", однак до акцентованого удару справа поки не доходить.

23' Фантастичний сейв Кейлора Наваса! Ігуаїн пробивав з лінії воротарського майданчика.

26' Непогано комбінають господарі. Останнього пасу не вистачає. Бентанкур отрмує жовту картку. Пропустить матч-відповідь півзахисник.

А от і несподіванка! В паралельному матчі рахунок відкрила "Севілья". Сарабія вивів господарів вперед. 1:0 в Іспанії.

34' Де Шільйо виконав удар-простріл. М'яч пролетів в сантиметрах від дальньої стіки. Дибала не дотягнувся до м'яча щоб завершити атаку.

37' Момент у гостей! Тоні Крос ледь не зламав поперечину. Потужний удар метрів з 25 прийняв на себе каркас воріт.

А в Іспанії Рібері зрівняв рахунок. 1:1

38' Момент біля воріт "Реала". Захисники не розібрались, та залишили Кьєлліні самого. Однак удар в нього не вийшов, а потім захисник виніс м'яч.

44' Дибала змарнував два моменти поспіль! Спочатку змарнував переспективний штрафний удар, пробивши прямо в стінку. А потім в продовженні атаки красиво пробивав через себе, але вище.

45' А тепер ще й жовту за симуляцію отримав Пауло Дибала.

Перерва!

Статистика першого тайму:

Удари(в площину) - 8:3 (1:1)

Володіння м'ячем - 46% на 54%

Фоли 7:6

Криштіану Роналду встановив рекорд Ліги чемпіонів! Португалець забив в 10 матчі поспіль, що не вдавалось раньше жодному гравцю!

Другий тайм!

48' Спокійно почали другий тайм. Бліцкригу від Ювентуса немає.

50' Момент у "вершкових"! Бензема продемонстрував дриблінг, який навряд чи колись зможе повторити. А Роналду не влучив дальній кут.

52' Навас вліпив кулаком у вухо Рамосу. Ненавмисно звичайно ж, не вдало вийгов з воріт. Потребує допомоги медиків захисник гостей.

55' А тепер уже сам Рамос фолить на Дибалі. Отримує жовту картку і пропустить матч-відповідь.

56' Дибала знову змарнував штрафний. Однак цього разу вже ближче. Після рикошету від стінки м'яч ледь не залетів у ворота.

59' Перша заміна в матчі. Замість Бензема на поле вийшов Лукас.

63' "Стара сеньйора" контролює м'яч. Однак особливої роботи для Наваса поки немає.

64' Фантастика!!! Криштіану Роналду оформлює дубль неймовірним ударом через себе!! А почалось все з помилки Кьєлліні, спочатку Буффон врятував свою команду після удару Лукаса, однак з ударом португальця впоратись шансів внього не було. 0:2!

66' Це кінець для "Юве". Дибала отримує другу жовту, а відповідно й червону. Підводить команду аргентинець. В десятьох дограватимуть матч господарі.

69' Подвійна заміна в господарів. Асамоа та Коста покидають поле. Манджукич та Мат'юді виходять щоб рятувати "Юве". Чи вдасться?

72' Гооол! Ні, цього разу не Роналду. Марсело перекинув Буффона та заштовхав м'яч у ворота. 0:3 .

А в паралельному матчі "Баварія" вже попереду. Алькантара забив за гостей. 1:2

75' Остання заміна господарів. Куадрадо виходить замість Хедіри. А в мадридців Асенсіо змінив Іско.

Приреченим виглядає "Ювентус". В цьому матчі вже все зрозуміло. Та і загалом зрозуміло хто вийде в півфінал. Не судилось Буффону виграти Лігу чемпіонів. Шкода ДжіДжі.

До вашої уваги фантастика у виконанні Роналду!(0:2)

82' Остання заміна гостей. Ковачич змінює Модріча.

84' Незрозуміло за рахунок чого "Юве" сподівається пройти далі. "Реал" ближче до четвертого голу, ніж господарі до бодай першого.

Хоча хто знає, можливо "Ювентус" зможе зібратись на наступний матч, та створити неймовірний камбек? Історія знає й не такі випадки!

90' Роналду міг оформити хет-трик. Буффон потягнув удар в ближній кут.

До вашої уваги третій гол мадридців. Марсело (0:3)

92' Міг скоротити відставання Ігуаїн. Цього разу потягнув Навас. А потім ще й Куадрадо не влучив в орота з кількох метрів.

Фінальний свисток!

Шкода Буффона, шкода вболівальників, які мокнули під дощем та вірили в команду. А "Реал" вітаємо з перемогою, та відмінними шансами на вихід до півфіналу! Герой вечора Криштіану Роналду. Черговий рекорд та один з найкрасивіших м'ячів у його кар'єрі.

А паралельний матч завершився мінімальною перемогою гостей.

"Севілья" - "Баварія" 1:2

Завтра Ліга чемпіонів продовжиться ще двома матчами. "Барселона" прийматиме італійську "Рому", яка в минулому раунді пройшла донецький "Шахтар". А в іншому матчі зустрінуться англійські команди. "Ліверпуль" прийме на Енфілді "Манчестер Сіті" Зінченка.

Зараз ви читаєте новину «Ювентус - Реал 0:3, Роналду забив найкрасивіший м'яч в кар'єрі, Ceвілья - Баварія 1:2». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua