Ексклюзиви
неділя, 18 січня 2026 17:54

Усику дозволили захистити свій титул WBC в бою з Вайлдером

Усику дозволили захистити свій титул WBC в бою з Вайлдером
Абсолютний чемпіон надважкій вазі Олександр Усик отримав право на захист титулу. ФОТО: facebook.com/Alexanderusyk

World Boxing Council (WBC) - одна з головних організацій, що затверджує професійні боксерські бої, схвалила прохання українського суперважковаговика Олександра Усика провести добровільний захист титулу.

Президент WBC Маурісіо Сулайман підтвердив, що організація схвалила прохання Усика. Про це пише Sky Sports.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Джошуа відновив тренування після смертельної ДТП та натякнув на майбутній бій

"Безумовно, ми сподіваємося побачити Усика знову на ринзі. Він попросив WBC про добровільний захист, і його пропозицію задовольнили. Ми чекаємо подробиць про його майбутній бій", - сказав Сулайман.

Цей дозвіл відкриває шлях до поєдинку Усика з ексчемпіоном WBC Деонтеєм Вайлдером, який посідає 13-те місце у рейтингу організації.

Вайлдер був чемпіоном WBC протягом п'яти років. Він входить до рейтингу WBC. У нього приголомшлива ударна міць, тому безумовно має право на бій з Усиком" - сказав функціонер WBC.

Абсолютний чемпіон WBC, WBA та IBF у надважкій вазі Олександр Усик (24‑0, 15 КО) розповів, як поставився б до бою з одним із легендарних братів Віталія та Володимира Кличків. Він зазначив, що хотів би зустрітися на ринзі з Володимиром. Молодший Кличко є більш класичним боксером і з ним, за словами Усика, було б зручніше боксувати.

Зараз ви читаєте новину «Усику дозволили захистити свій титул WBC в бою з Вайлдером». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути