субота, 30 червня 2018 20:11

Уругвай - Португалія 2:1. Уругвайці залишили за бортом переможця Євро-2016

Роналду може збільшити свій гольовий доробок. Фото: rsport.ria.ru

У матчі 1/8 фіналу Кубка світу-2018 збірна Уругваю поміряється силами з Португалією. Гра відбудеться на стадіоні "Фішт" у Сочі.

На поєдинок призначена бригада арбітрів з Мексики на чолі з Сесаром Рамосом, йому допомагатимуть Марвін Торрентера та Мігель Анхель Ернандес Паредес. Резервний суддя - Джейр Марруфо зі США.

Відеоповтори VAR: Марк Гейгер (США), перший асистент: Бастіан Данкерт (Німеччина), другий асистент: Джо Флетчер (Канада), третій асистент: Данні Маккелі (Нідерланди).

Gazeta.ua проведе онлайн трансляцію матчу.

Стартові склади

Уругвай: Муслера, Касерес, Хіменес, Годін, Лаксальт, Нандес, Торрейра, Весіно, Бентанкур, Суарес, Кавані

Запасні: Урретавіскайя, Сільва, Варела, Санчес, Родрігес, де Арраскаета, Стуані, Кампанья, Сільва, Максі Перейра, Максі Гомес, Коатес

Португалія: Руй Патрісіу, Рікарду Перейра, Пепе, Жозе Фонте, Рафаел Геррейро, Бернарду Сілва, Вілліам Карвалью, Жоау Маріу, Гедеш, Роналду

Запасні: Бруну Алвеш, Фернандеш, Моутінью, Андре Сілва, Антоні Лопеш, Діаш, Бруну Фернандеш, Желсон Мартінш, Маріу Руй, Куарежма, Соареш, Бету

Перший тайм

2` Португальці нанесли перший удар: Жоау Маріу навісив з лівого флангу і Бернарду Сілва пробив головою - повз ворота.

6` Роналду пробив по центру з-за меж штрафного - голкіпер впорався з ударом.

7` ГГОООЛЛЛЛЛ - 1:0! Шикарну комбінацію розіграли уругвайці: Кавані перевів м`яч з правого флангу на лівий на Суареса, який зробив простріл у штрафний і той-таки Кавані, що набігав, головою замкнув передачу.

11` Момент у Португалії! Бернарду Сілва гостро навісив у штрафний з лівого флангу, Фонте виграв боротьбу на "другому поверсі" і пробив поруч зі стійкою.

12` Роналду потужно пробив метрів з 25, мяч влучив у Торрейру і відскочив на половину поля португальців - арбітр зупинив гру, адже Торрейра опинився на газоні і йому знадобилася допомога.

14` Суарес пробив з меж штрафного - удар заблокували захисники.

22` Момент у Уругваю! Суарес заробив штрафний метрах в 23 від воріт і сам підійшов до м`яча - з ударом нападника низом у стрибку впорався голкіпер.

26` Бернарду Сілва заробив перспективний стандарт: після подачі Жоау Маріу Фонте трохи не вистачило, аби замкнути навіс.

32` Роналду зі штрафного метрів з 23 пробив у "стінку".

38' Гедеш виграв верхову боротьбу у штрафному уругвайців і пробив по воротам - невдало, при цьому зіткнувся головами з Дієго Годіном. Обидва продовжили гру.

45` Чудово зіграв голкіпер уругвайців Муслера, який після подачі з лівого флангу "зняв" м`яч з голови Пепе.

45+2` Кавані виграв боротьбу за м`яч у штрафному і пробив з-під Пепе - поруч зі стійкою.

Перерва

Другий тайм

50` Після розіграшу кутового уругвайці вибили м`яч, який підхопив Рафаел Геррейро і метрів з 22 пробив у ближній кут - мимо воріт.

55` ГГОООЛЛЛЛ - 1:1! Пепе після розіграшу кутового виграв верхову боротьбу і з близької відстані головою зрівняв рахунок.

62` ГГООООЛЛЛ - 2:1! Кавані оформив дубль фантастичним обвідним ударом з лінії штрафного. Гольова передача в активі Бентанкура.

70` Момент у Португалії! Муслера не втримав мяч у руках і Бернарду Сілва пробив майже по порожніх воротах - вище воріт.

74` Прикру травму отримав Кавані (схоже, потягнув м`яз), який вимушений достроково залишити поле. Замість нього на поле вийшов Стуані.

77` Після подачу кутового уругвайці вибили м`яч за межі штрафного, першим на підборі був Рафаел Геррейро, який зльоту пробив трохи вище воріт.

85` Фернандеш, який вийшов на заміну, пробив метрів з 23 - голкіпер впорався з ударом.

90` Роналду нагадав про себе дальнім "пострілом" - дуже невлучно.

Кінець матчу

Кубок світу-2018 триватиме до 15 липня.

Зараз ви читаєте новину «Уругвай - Португалія 2:1. Уругвайці залишили за бортом переможця Євро-2016». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua