субота, 13 липня 2013 10:17

Універсіада-2013. Шостий день змагань приніс Україні п'ять медалей

Сергій Фролов завоював "бронзу" у плаванні на 1500 м вільним стилем ФОТО: rsport.ru

12 липня на Універсіаді в Казані (Росія) завершився шостий медальний день. Було розіграно 440 комплектів нагород.

Українці завоювали п'ять медалей - дві золоті, одну срібну та дві бронзові.

У командному заліку збірна України зберегла п'яте місце, маючи в активі 46 медалей - 9 золотих, 16 срібних і 21 бронзову.

З величезним відривом продовжує лідирувати збірна Росії, яка завоювала вже 169 нагород (88-44-37). На друге місце вийшла команда Японії (13-17-18). На третє піднялися китайці (13-17-11), а на четверту позицію опустилася збірна Південної Кореї (13-7-8).

За загальною кількістю нагород українці (46) опустилися на третє місце. Наші спортсмени поступаються японцям (48), а четвертими йдуть китайці (41).

Вчора на п'єдестал пошани піднялися українці - представники трьох видів спорту.

Золотими стали естафети 4х100 м - чоловіча (Руслан Перестюк, Сергій Смелюк, Ігор Бодров, Віталій Корж) і жіноча (Олеся Повх, Наталія Погребняк, Марія Рємєнь, Вікторія П'ятаченко).

Срібну медаль виграв борець вільного стилю у ваговій категорії до 96 кг Павло Олійник.

Володарями бронзових нагород стали Сергій Фролов у плаванні на 1500 м вільним стилем (15.02,63) і Василь Шуптар - вільна боротьба до 60 кг.

Сьогодні на Універсіаді будуть розіграні 17 комплектів нагород у п'яти видах спорту - настільний теніс (1), плавання (7), пляжний волейбол (1), спортивна боротьба - жінки (4), спортивна стрільба (4).

Зараз ви читаєте новину «Універсіада-2013. Шостий день змагань приніс Україні п'ять медалей». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua