неділя, 05 липня 2009 14:55

Універсіада. Збірна України з футболу вийшла у чвертьфінал

Студентська футбольна збірна України у заключному матчі групового турніру на Універсіаді у Белграді перемогла канадців 2:1 і вийшла у чвертьфінал.

Щоб пройти у чвертьфінал українцям обов"язково потрібно було перемагати.

Вже на 10 хвилині Андрій Шевчук відкрив рахунок, але наприкінці першого тайму Даніель Ревіво вирівняв становище. Такий розвиток подій влаштовував канадців, адже вони б тоді вийшли у плей офф.

Але команда із країни кленових листків не втримала натиску діючих чемпіонів Універсіади. Відразу після відновлення гри Олександр Крохмалюк забив переможний гол.

У групі В українці із 5 пунктами посіли 2 місце. У чвертьфіналі в понеділок зустрінуться із командою Кореї.

Універсіада. Футбол

Груповий турнір

Україна – Канада – 2:1

Голи: Шевчук (10), Крохмалюк (46) – Ревіво (41).

Україна: Кисилиця – Запорожан, Піскун, Гербинський, Башлай, Старгородський, Гордя, Худоб"як, Шевчук, Крохмалюк, Микуляк.

За матеріалами Турнір

Зараз ви читаєте новину «Універсіада. Збірна України з футболу вийшла у чвертьфінал». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua