неділя, 08 серпня 2021 11:02

Український форвард зустрівся з Мбаппе

Микола Кухаревич дебютував за новий клуб. Фото: "Труа"

Український форвард Микола Кухаревич дебютував за "Труа" в чемпіонаті Франції. Він відіграв 10 хвилин після виходу на заміну

У першому турі Ліги 1 "Труа" приймав ПСЖ. Всі основні події матчу розгорнулися в першому таймі. На 9-й хвилині Ель-Хаджі головою після подачі кутового вивів "Труа" вперед. Парижани відігралися зусиллями Хакімі, який прошив ворота з гострого кута. Через дві хвилини Мауро Ікарді після точного пасу Кіліана Мбаппе вивів ПСЖ уперед. Повідомляє fanday.net

Дебют Кухаревич за "Труа" відбувся на 80-ій хвилині матчу. Українець вийшов на заміну замість Йоанна Тузгара, але за відведений час допомогти своїй команді вирвати нічию не зумів - 1:2 на користь ПСЖ.

Мбаппе, якого сватають в "Реал", відіграв на полі 90 хвилин, Неймар і Доннарумма в заявку на матч не потрапили.

Наступний матч команда Кухаревича проведе 15 серпня проти "Клермона", а ПСЖ зіграє з "Страсбургом". Кухаревич перейшов в "Труа" влітку цього року. Раніше футболістом цікавився бельгійський "Андерлехт".

Зараз ви читаєте новину «Український форвард зустрівся з Мбаппе». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua