вівторок, 21 березня 2017 17:54

Український боксер став чемпіоном Європи

Олександр Хижняк виступає у ваговій категорії до 75 кг

Лідер збірної України з боксу Олександр Хижняк завоював "золото" чемпіонату Європи, який проходить у Румунії.

Суперник нашого боксера білорус Віктор Дзяшкевиш внаслідок отриманої травми в попередніх поєдинках знявся з фінального двобою. Таким чином, в активі нашої команди гарантовано є одна золота медаль.

Український боксер, який виступає у ваговій категорії до 75 кг, змагався у континентальній першості серед чоловіків до 22 років.

Збірна України також завоювала у Румунії ще три медалі. Бронзовими призерами у своїх вагових категоріях стали Ростислав Білостоцький (49 кг), Степан Грекул (81 кг) і Рамазан Муслімов (91 кг).

Ще один українець Ярослав Разбойников, який боксує у ваговій категорії до 60 кг, вийшов у фінал, де 21 березня битиметься із росіянином Шамілем Аскеровим.

Зараз ви читаєте новину «Український боксер став чемпіоном Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua